Naše najmladšie dievčatá kategórie U11 mladšie mini sa na Majstrovstvách Slovenska v Bardejove v termíne 17.6 - 19.6.2022 prebojovali do finále turnaja a po veľmi tesnej finálovej prehre obsadili 2. miesto a stali sa vicemajsterkami Slovenska v svojej kategórii.

 

Gratulujeme dievčatám, trénerom Petrovi Kotlárovi a Ľubovi Sitárovi k skvelému výsledku, ktorý je odrazom ich poctivej a tvrdej práce v tréningoch a ďakujeme rodičom, starým rodičom a fanúšikom nášho klubu za neustálu podporu.

 

Pozývame všetkých v termíne 24.6 až 26.6.2022 na finálový turnaj kategórie U12 staršie mini, ktorý organizuje náš klub v Trnave.

 

 

O posledný titul v tohtoročných mládežníckych súťažiach zabojujú aj naše domáce dievčatá z U12 pod vedením tréneriek Katky Stachovej a Biby Krištofíkovej. 

Príďte si vychutnať skvelý basketbal do haly Slávia a podporte naše dievčatá v ich zápolení s najlepšími v svojej kategórii.

Sme Slávia, sme tím !  :-)

 

 

 

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ak potrebujete akúkoľvek informáciu, píšte na info.bkslaviatrnava@gmail.com

 Sme Slávia, sme tím !  :-)     

Aktuálne:< Podporujú nás >
Plagát