< JUNIORKY

U19 neúspešný víkend na východe

Naše Juniorky  sa cez víkend 27. - 28.04.2019  zučastnili dvoch zápasov na východe . Boli to už posledné  zápasy odvety   v  spoločnej  suťaži   1.ligy žien  a  junioriek U19. V sobotu  odohrali  zápas  s  BAM Poprad  a v nedeľu  sa  stretli  so  Spiškou .  Zápasy  oba pre nás nedopadli dobre  nezopakovali sme  svoj  dobrý  výkon a  výsledok  z  domácich zápasov  s týmito  súpermi  a prehrali sme :

BAM Poprad vs BK AŠK Slávia Trnava  81:57 ( 38:41)

ŠBK Spišská Nová Ves vs BK AŠK Slávia Trnava 73: 56 ( 36:35)

 

Vyjadrenie trénera  Milana Černického :  

Na východe sme odohrali 2 podobné zápasy v ktorých sme mali vcelku dobre prvé polčasy po ktorých sme mali šancu na dobrý výsledok.Druhé polčasy sme mali veľmi slabé kde nefungovalo nič proti agresívnym pressingom,veľa sme nezmyselne driblovali,nechávali sa zdvojovať,nepresne prihrávali,zahadzovali sme tutovky spod koša proste zavadzala nám lopta.

Nevedeli sme využiť našu výškovú prevahu, pretože sme mali problém preniesť loptu na útočnú polovicu a vôbec sme nečítali hru. Napriek tomu ja verím tomuto tímu, že o mesiac zvládneme zápas práve zo SNV a postúpime na final four čo je náš cieľ.

 

Našťastie  sme si  v tabuľke udržali svoju   "štvrtú " priečku  a to len vďaka  lepšiemu skóre s ŠBK Spišská Nová Ves. 

 

Držíme  dievčatám  palce,  teraz  je  mesiac  na to  aby sa  poriadne  zomkli  a  pracovali na  svojom výkone  čo  najlepšie  ako  môžu,  aby sme splnili svoj  cieľ . 

 štvrťfinále: 24.05.2019  1-8,2-7,3-6,4-5/prvých 8 družstiev v poradí po ukončení nadstavbovej časti /

Sme tím :-) 

BK AŠK Slávia Trnava