< Mladšie mini + U10

U11 víťazne na súperovej palubovke v Seredi

V sobotu 19.10.2019  vstúpili do súťažného zápasu  aj naše najmladšie nádeje - U11 mladšie mini.

 

Dievčatá odohrali súťažný zápas v Seredi, a čo nám mimoriadne teší, do sezóny vstúpili víťazstvom v pomere 43 - 29.

Čo nás teší ešte viac, že podali zodpovedný a bojovný výkon, snažili sa dodržiavať pokyny trénera a zapojilo sa všetkých 14 dievčat, teda aj najmladšie ročníkov 2010 - 2011. Pochváliť si zaslúžia všetky dievčatá, vypichli by sme však výkon hráčok – Orlická Naďa, Gašparková Veronika, Gáňová Ema, Tomíková Dorota, Buchelová Lucia. Hatalová Laura. Hlubinobá Karolína a Mičeková Karolína.

 

Sme radi, že na družstve, kde zhruba polovica dievčat je druhú sezónu a druhá polovica je u nás rádovo mesiace, je vidno systematickú a trpezlivú prácu realizačného tímu vedeného hlavným trénerom Palom Lojom, spolu s asistentmi Katarínou Stachovou, Pavlom Valentom, Segrejom Moskalenkom a vedúcim družstva Borisom Škremkom.

Veľký dôraz kladieme  v  klube na  kvalitu  trénerov. Myslíme si , že je veľmi dôležité  pracovať  organizovane  s  maličkými  začínajúcimi  deťmi, tak aby sme nepodcenili žiadne  zručnosti nevyhnutné  pre  ich  ďalší vývoj v basketbale.   Každý  z asistentov  má  svoju  zodpovednú úlohu  pri tréningoch. Veríme, že je to veľmi dôležité a prínosné,  a že sa to na  tíme a  jeho  výsledkoch a progrese v basketbalových zručnostiach odzrkadlí . 

 

Sme Slávia, sme tím

< Podporujú nás >