< Späť

Rozpis zápasov pre tím Staršie žiačky 2017/2018

Základná časť U15 západ
# Dátum Čas Domáci Hostia Skóre Miesto konania
2 30.09.2017 12:00 BK AŠK Slávia Trnava MBK Junior UKF Nitra 72:78 Hala Slávia Trnava
7 14.10.2017 10:00 BK AŠK Slávia Trnava BK Slovan Bratislava 80:62 Hala Slávia TRNAVA
11 15.10.2017 09:00 BK AŠK Slávia Trnava BK Klokani Ivanka p/D 64:67 Hala Slávia Trnava
15 28.10.2017 16:00 BK Nové Mesto n/V BK AŠK Slávia Trnava 79:54 5. ZŠ Tematínska Nové Mesto n/V, vchod z Poľovníckej ul.
21 11.11.2017 14:00 BK AŠK Slávia Trnava BK ZŠ Zvolen ( ms) Trnava
25 12.11.2017 13:30 BK AŠK Slávia Trnava BK ŚKP 08 B.Bystrica Trnava
20 19.11.2017 14:00 MBK Stará Turá BK AŠK Slávia Trnava Športová hala,Športová 503, Stará Turá
Odvetná časť - U15 - Západ
# Dátum Čas Domáci Hostia Skóre Miesto konania
30 01.10.2017 10:00 BKM Junior UKF Nitra BK AŠK Slávia Trnava 65:50(34:19) ZŠ Hôrka, na Hôrke 30, Nitra
35 25.11.2017 14:00 BK Klokani Ivanka p/D BK AŠK Slávia Trnava 71:52 Ivánka p/D, ZŠ SNP 1.
39 26.11.2017 11:30 BK Slovan Bratislava BK AŠK Slávia Trnava 45:79 Združená SŠ odevná, Tokajícka 24, Bratislava
44 09.12.2017 14:00 BK AŠK Slávia Trnava MBK Stará Turá Trnava
47 10.12.2017 09:00 BK AŠK Slávia Trnava BK Nové Mesto n/V Trnava
49 20.01.2018 15:00 BK ŠKP 08 B.Bystrica BK AŠK Slávia Trnava 44:50 Telocvična Gymnázia Tajovského, Tajovského ulica 25, BB
53 21.01.2018 10:00 BK ZŠ Zvolen (ms) BK AŠK Slávia Trnava 91:67 Základná škola, Námestie mládeže 17, Zvolen
Finálový turnaj 01. - 03.06.2018
# Dátum Čas Domáci Hostia Skóre Miesto konania
Žiadne zápasy
Skupina o 9 - 15 miesto
# Dátum Čas Domáci Hostia Skóre Miesto konania
16 03.02.2018 15:00 ŽBK Rožnava BK AŠK Slávia Trnava Športová hala, Štítnická , Rožňava
19 04.02.2018 09:30 ŠŠK Union Press KE BK AŠK Slávia Trnava Športová hala, Lokomotíva Košice
12 18.02.2018 11:00 BK AŠK Slávia Trnava MBK Ružomberok Telocvičňa Slávia, Trnava
2 02.03.2018 16:45 BK Slovan Bratislava BK AŠK Slávia Trnava Tokajícka č.24, Bratislava
22 17.03.2018 14:45 BK AŠK Slávia Trnava BK ZŠ Zvolen ( ms) Trnava
26 18.03.2018 11:00 BK AŠK Slávia TRNAVA BK ŠKP 08 Banská Bystrica Trnava
30 07.04.2018 14:00 BK AŠK Slavia Trnava BK Slovan Bratislava Trnava, Hala Slávia
36 21.04.2018 16:00 MBK Ružomberok BK AŠK Slávia Trnava Ružomberok, ŠH Koniareň, Poľná 49
43 05.05.2018 15:00 BK AŠK Slávia Trnava ŠŠK Union Press KE Športová hala , Hajdóczyho Trnava
48 06.05.2018 10:00 BK AŠK Slávia Trnava ŽBK Rožňava Športová hala, Hajdóczyho Trnava
50 19.05.2018 BK ŠKP 08 Banská Bystrica BK AŠK Slávia Trnava Banská Bystrica
54 20.05.2018 BK ZŠ Zvolen ( ms) BK AŠK Slávia Trnava Zvolen