< Späť

Rozpis zápasov pre tím U17 Kadetky 2017/2018

Základná časť
# Dátum Čas Domáci Hostia Skóre Miesto konania
9 23.09.2017 12:00 BK AŠK Slávia Trnava A BK ŠKP 08 B.Bystrica 41:55 Hala Slávia Trnava
15 24.09.2017 12:00 BK AŠK Slávia Trnava A BK ZŠ Zvolen 69:64 Hala Slávia Trnava
23 07.10.2017 14:00 BK Slovan Bratislava BK AŠK Slávia Trnava A 56:69 SjF STU,Nám.Slobody17,Bratislava
30 08.10.2017 09:00 BK Petržalka BK AŠK Slávia Trnava A 60:70 ŠH Domkárska, Bratislava
31 21.10.2017 12:45 BK AŠK Slávia Trnava A BKM Žilina 79:50 Hala Slávia Trnava
37 22.10.2017 09:00 BK AŠK Slávia Trnava A BAM Poprad 49:63(31:26) Hala Slávia Trnava
47 04.11.2017 15:30 BK AŠK Slávia Trnava A Young Angels Košice Hala Slávia Trnava
53 05.11.2017 11:00 BK AŠK Slávia Trnava A ŠBK Spišská Nová Ves Hala Slávia Trnava
2 08.11.2017 19:30 BK AŠK Slavia Trnava A BK AŠK Slávia Trnava B 99:46 Hala Slávia Trnava
57 18.11.2017 18:00 BK Lokomotíva Sereď BK AŠK Slávia Trnava A 70:50 Sereď, Športová hala Sokolovňa
64 19.11.2017 10:00 BK Klokani Ivanka p/D BK AŠK Slávia Trnava A 51:65 Ivánka p/D, ZŠ SNP 1
Odvetná časť
# Dátum Čas Domáci Hostia Skóre Miesto konania
75 02.12.2017 15:00 BK ZŠ Zvolen BK AŠK Slávia Trnava A ZŠ, Námestie mládeže 17, Zvolen
81 03.12.2017 10:30 BK ŠKP 08 B.Bystrica BK AŠK Slávia Trnava A Gymnázia Tajovského ulica, Banská Bystrica
90 16.12.2017 15:30 BK AŠK Slávia Trnava A BK Petržalka Hala Slávia Trnava
95 17.12.2017 11:00 BK AŠK Slávia Trnava A BK Slovan Bratislava Hala Slávia Trnava
97 13.01.2018 14:00 BAM Poprad BK AŠK Slávia Trnava A ZŠ Komenského Poprad ul. 587/15 Poprad
103 14.01.2018 09:30 BKM Žilina BK AŠK Slávia Trnava A ZŠ Teplička nad Váhom, ul.Školská č. 1007/16, 013 01 Teplička
68 17.01.2018 19:15 BK AŠK Slávia Trnava B BK AŠK Slávia Trnava A Hala Slávia Trnava
113 27.01.2018 16:30 ŠBK Spišská Nová Ves BK AŠK Slávia Trnava A Športová hala SNV, Spišská Nová Ves
119 28.01.2018 09:30 Young Angels Košice BK AŠK Slávia Trnava A SOŠŽ Palackého 14 , Košice
124 10.02.2018 15:45 BK AŠK Slávia Trnava A BK Klokani Ivanka p/D Hala Slávia Trnava
129 11.02.2018 11:00 BK AŠK Slávia Trnava A BK Lokomotíva Sereď Hala Slávia Trnava
Final 25.05.2018 Finálový turnaj kadetiek 25. - 27.05.2018 podľa výsledkov
Skupina o 1. - 6. miesto
# Dátum Čas Domáci Hostia Skóre Miesto konania
1 03.03.2018 15:00 BK Lokomotíva Sereď BK AŠK Slávia Trnava Sereď
8 10.03.2018 15:00 BK AŠK Slávia Trnava BK ZŠ Zvolen Trnava
10 11.03.2018 10:30 BK AŠK Slávia Trnava BK ŠKP 08 B.Bystrica Trnava
13 24.03.2018 15:15 Young Angeles Košice BK AŠK Slávia Trnava Košice, Angels Arena
14 25.03.2018 10:00 BAM Poprad BK AŠK Slávia Trnava Poprad,ZŠ Komenského ul. 587/15
16 14.04.2018 16:00 BK AŠK Slávia Trnava BK Lokomotíva Sereď Trnava, Telocvičňa Hajdoczyho
23 28.04.2018 14:00 BK ŠKP 08 B.Bystrica BK AŠK Slávia Trnava Gymnázium ul. Tajovského , Banská Bystrica
25 29.04.2018 11:00 BK ZŠ Zvolen BK AŠK Slávia Trnava Základná škola, Námestie mládeže 17, Zvolen
27 12.05.2018 17:00 BK AŠK Slávia Trnava BAM Poprad Telocvičňa Hajdoczyho Trnava
30 13.05.2018 10:00 BK AŠK Slávia Trnava Young Angeles Košice Hala Slávia,Trnava
< Podporujú nás >