< Späť

Rozpis zápasov pre tím Juniorky 2018/2019

Základná a odvetná časť spolu
# Dátum Čas Domáci Hostia Skóre Miesto konania
Z4 29.09.2018 16:00 Dubček Bratislava1 BK AŠK Slávia Trnava ZŠ Majerníkova 62 , Bratislava
Z49 30.09.2018 11:00 BK AŠK Slávia Trnava Dubček Bratislava Trnava
Z7 13.10.2018 11:00 BK AŠK Slávia Trnava BK ZŠ Zvolen 1 Telocvičňa Slávia , Hajdóczyho ul. Trnava
Z52 14.10.2018 11:30 BK ZŠ Zvolen 1 BK AŠK Slávia Trnava Gymnázium JGT, Tajovského 25, Banská Bystrica POZOR hrá sa BB
Z15 27.10.2018 14:00 ŠŠK Žilina Budatín BK AŠK Slávia Trnava Telocvičňa ZŠ Budatín – Žilina, ul. Slov. dobrovoľníkov č. 1
Z60 28.10.2018 10:00 BK AŠK Slávia Trnava ŠŠ Žilina Budatín Telocvičňa na Hajdóczyho ul. , Trnava
Z16 10.11.2018 16:00 BK ŠK UMB B.Bystrica BK AŠK Slávia Trnava Tajovského ulici 40, B. Bystrica
Z61 11.11.2018 12:30 BK AŠK Slávia Trnava BK ŠK UMB B.Bystrica Telocvičňa Slávia Hajdóczyho ul ., Trnava
Z25 24.11.2018 14:00 BK AŠK Slávia Trnava Improve your basketbal - Sered Telocvičňa Hajdóczaho ul. Trnava
Z70 25.11.2018 11:30 Improve your basketbal- Sered BK AŠK Slávia Trnava ŠH Sokolovňa, Sereď
Z27 08.12.2018 VOĽNO VOLNO
Z34 22.12.2018 14:00 BK Slávia Trnava MBK Stará Turá 1 TelocvičnaSlávia Hajdóczyho ul, Trnava
Z79 23.12.2018 10:00 MBK Stará Turá BK AŠK Slávia Trnava Stará Turá
Z38 12.01.2019 15:00 BK Slovan Bratislava BK AŠK Slávia Trnava ŠH Dom Športu , Junácka 6, Bratislava
Z83 13.01.2019 11:00 BK AŠK SLávia Trnava BK Slovan Bratislava Telocvičňa Slávia , Hajdoczyho ul. Trnava
Z43 26.01.2019 18:30 BK AŠK Slávia Trnava BO Spartak Myjava Hajdóczyho Telocvičňa Slávia , Trnava
Z88 27.01.2019 11:00 BO Spartak Myjava BK AŠK Slávia Trnava Myjava
1.liga ženy a JuniorkyU19 o 09. - 19.miesto
# Dátum Čas Domáci Hostia Skóre Miesto konania
B1 09.02.2019 16:00 BK AŠK Slávia Trnava BKM Bardejov 1 Hajdóczyho , Telocvičňa Slávia , Trnava
B7 10.02.2019 13:30 BK AŠK Slávia Trnava ŽBK Rožňava Hajdóczyho Telocvičňa Slávia ,Trnava
B17 23.02.2019 15:00 Young Angels U17 KE BK AŠK Slávia Trnava Angels Arena , Košice
B24 24.02.2019 10:00 TYDAM UPJŠ Košice BK AŠK Slávia Trnava Medická č. 4 (vysokoškolské internáty), Košice pri Novej nemocnici
B25 02.03.2019 14:00 BK AŠK Slávia Trnava ŠKBD Spišská Nová Ves Telocvičňa Slávia Hajdóczyho ul., Trnava
B31 03.03.2019 11:15 BK AŠK Slávia Trnava BAM Poprad Telocvičňa Slávia , Hajdóczyho ul., Trnava
B38 23.03.2019 16:00 ŽBK Rožňava BK AŠK Slávia Trnava Športová hala, Štítnicka , Rožňava
B43 24.03.2019 BKM Bardejov 1 BK AŠK Slávia Trnava Bardejov
B54 06.04.2019 14:40 BK AŠK Slávia Trnava TYDAM UP JŠ Košice 1 Hala Slávia , Hajdoczyho ul.Trnava
B59 07.04.2019 09:30 BK AŠK Slávia Trnava YOUNG ANGELS U17 KE Telocvičňa Slávia , Hajdóczyho ul.Trnava
B61 27.04.2019 16:00 BAM Poprad BK AŠK Slávia Trnava ZŠ Komenského Poprad
B67 28.04.2019 11:30 ŠKBD Spišská Nová Ves BK AŠK Slávia Trnava Športová hala , Spišská Nové Ves
24.05.2019 15:00 BK AŠK Slávia Trnava ŠKBD Spišská Nová Ves Košice ANGELS Arena - boj o postup do semifinále Play off