< Žiačky

Posledný súťažný zápas v sezóne -žiačky - SME TÍM

Naše dievčatá v kategórii žiačky, potvrdili úlohu favorita v skupine západ a zdolali na palubovke súpera v oboch zápasoch dievčatá zo Serede .

Trnava v prvom zápase  odolala  tlaku  zo strany Serede   a držala si  patričný odstup od súpera  a  trpezlivo dohrala zápas do víťazného konca za stavu 54:36 .

Dievčatá zo Serede boli  poriadne nabudené  do druhého zápasu  a v prvej štvrtke sa  im podarilo skorovať 24:10 .

Náš tréner trochu experimentoval, a postavil na palubovku  priebežne hráčky, ktoré sú ešte v basketbale nováčikovia, ale držali sa statočne, sme na ne  hrdí,  že  sa nebáli  a odohrali  spolu  s ostatnými výborný zápas a pomohli k víťaztvu. Sme predsa jeden tím.

Dievčatá zo Serede v eufórii z vítaztva v prvej štvrtke  pokračovali ďalej vo svojej  hre, ale my tiež vo  svojej. 

Ďalší priebeh zápasu  bol už v našich rukách  a  suveréne sme dotiahli  stratené body  a  celkový zápas sa  skončil našim víťazstvom 52:38 .

Sered neutiahla tlak  počas  celého zápasu  a  ani s pomocou  rozhodcov sa im nepodarilo v druhom zápase uspieť. Hrali výborne, ale nestačilo to na víťazstvo.

Nášmu tímu  GRATULUJEME  a sme šťastní, že záverečné zápasy sezóny nám ukázali  že ideme dobrou cestou a môžeme  na MSR v Košiciach pomýšľať na dobré umiestnenie.

Hráčky pod vedením trénera D.Luptáka splnili  naše očakávania  a prebojovali sa  z prvej priečky v skupine Západ na MSR.  Ďalej pokračujú v príprave.   

Sme TÍM :-)

 

Tešíme sa  z úspechov našich hráčok  nie len v tejto kategorii  žiačok , ale na  MSR  budeme mať zastúpenie  aj  v mladšej kategorii Stašie mini, kde  hráčky pod vedením trenerky H.Červenej a  asistentky Anty Krippnerovej  sa rovnako uspešne v uplynulom víkende prebojovali na  MSR  a víťazstvom v oboch zápasoch potvrdili svoju silu. 

 

Ďakujeme

Vedenie klubu.