< Články a tlačové správy

Naše kadetky na M-SR F 8 U 17 Zvolen

Majstrovstvá Slovenska  sa odohrali vo Zvolene vo veľmi  príjemnom prostredí Rates Arény. Pri bilancii 2 výhry a 1 prehra sme obsadili veľmi pekné 5. miesto.

Vzhľadom  na to, že naše dievčatá trénovali  spolu len 3 týždne  a vzhľadom na to, že  nás doplnili st.žiačky je to pekné 5.miesto.

Prvý zápas proti U16 YAKE sme začali so zbytočným rešpektom a až druhý polčas  ukázal aké  máme možnosti a kvalitu na to, aby sme odohrali  vyrovnaný zápas. Nakoniec sme ho prehrali, ale druhý  polčas naznačil naše možnosti. 

Druhý zápas  proti BAMP Poprad bol vyrovnaný, kde nás súper  trápil zónovou obranou, ale hráčky sa s tým vedeli vyrovnať a nakoniec sme ho zvládli.
 
Tretí zápas  proti domácemu favoritovi zo Zvolena sme začali vo veľkom štýle s vynikajúcim prístupom a energiou,  aj keď  súper sa snažil byť agresívny ,dievčatá to ustáli a v nervóznom závere duel dospel do predĺženia. 
Tam sa naplno ukázal charakter tímu, kde si hráčky na ihrisku a na lavičke fandili, pomáhali si a nakoniec sme zápas zvládli a mohli sa tešiť z výhry. 
 
Treba veľmi poďakovať  hráčkam  za ich prístup  na ihrisku. Ako najlmladší a  najmenší tím sme sa vedeli zomknúť a vykompenzovať to veľkou  bojovnosťou a nasadením. 
Určite  by sa dali vyzdvihnúť hráčky,  ktoré to potiahli, ale ja by som dal prednosť  tímovému  duchu a konštatovaniu, že som veľmi hrdý  na celé družstvo. 
Ešte  raz moje ďakujem patrí hráčkam, rodičom, klubu a organizátorom.
 
Sme Slávia! Sme tím!
 
Tréner Milan Černický

Súbory na stiahnutie