< Mladšie mini + U10

Majstrovstvá Slovenska mladšie mini v TRNAVE

Vážení basketbaloví priatelia,

radi by sme Vás pozvali na Mastrovstvá Slovenska kategórie dievčat mladšie mini, ktoré sa náš klub rozhodol zorganizovať v dňoch 02. - 04.06.2017. Je to posledná naša basketbalová akcia v končiacej úspešnej sezóne 2016/2017, preto okrem povzbudzovania nášho družstva a sledovania kvalitných basketbalových zápasov príjmite možnosť sa počas troch dní stretnúť so svojimi basketbalovými priateľmi a nadšencami nielen našich trnavských družstiev všetkých kategórií, ale aj súperových družstiev.

Turnajové zápasy  budú prebiehať  na Hajdoczyho ulici v Hale Slávia za účasti družstiev ŠBK Šamorín, BK SOUŽ Cassovia Košice, Young Angels 2006 Košice, BK ŠKP 08 Banská Bystrica, MBK Ružomberok a domáceho BK AŠK Slávia Trnava. Sme radi, že aj Trnava sa zaradila medzi basketbalové mestá, ktoré v dievčenskom a ženskom basketbale majú dlhoročnú tradíciu.

Všetkých basketbalových priaznivcov  pozývame na Sláviu, prídite podporiť  naše dievčatá, budú určite potrebovať povzbudenie svojho publika.

Akcia je podporovaná  SBA a mestom Trnava.

Dievčatám blahoželáme, že sa im podarilo  do finálového turnaja  postúpiť a želáme im veľa úspechov, aby na domácej pôde pred svojimi priazdnivcami zdolali ťažkých súperov, a vybojovali čo najlepšie  umiestnenie.

Trénerkám pevné nervy a správne rozhodnuia pri kaučovaní, a realizačnému tímu veľa šťastia a sily, no  a nám  všetkým  užasné basketbalové zážitky.

 

Ján Jobb

Predseda klubu

< Podporujú nás >