< Žiačky

8 statočných v U14 proti Györu 30.03.2019 - úspešne

Cez víkend sa  odohrali dva suťažne  zápasy s tímom  Györu.  So súperkami z Maďarska  je vždy náročné  hrať,  pretože ich obrana je  ostrá  kontaktná  a  nepríjemná , sú  rýchle  a ťažko sa bránia. 

Zápasy sa odohrali dva a oba pre náš tím  úspešne . 

Prinášame vyjadrenie trénera Dobroslava Luptáka : 

Cez víkend v kategórii U14 sme nastúpili v oklieštenej zostave. Respektíve 8 statočných . Aj keď je super z Maďarska mimo súťaž , hrali sme od začiatku zodpovedne a naplno. Samozrejme sme čakali od hostí väčší odpor. Musím za prvý zápas pochváliť všetkých osem hráčok . Šli sme ako dokonale namazaný stroj. 

TT- Györ : 94:32  ( Majerova 28, Paulechova 18, Valova 14, Dobosova 12, Skolkova 12, Lukacova a Borikova po 4, Urminska 2)

Druhý zápas sa niesol v podobnom duchu. Od polčasu sme si začali skúšať a simulovať hru, respektíve sa pripravovať na ťažších súperov . Obmedzili sme si prienikov hru, a zamerali sa na streľbu so stredných vzdialenosti. Nešlo nám o výsledok ale o dobrý tréning . 

 TT- Györ : 64:32  ( Majerova 18, Valova 10, Dobosova a Paulechova po 9, Školkova 8, Borikova a Urminska po 4, Lukacova 2) 

 

 

 

Tešíme sa všetci  z  víťazstva a blahoželáme k  super výkonu .

BK AŠK SLávia Trnava

Sme tím :-) 

 

fotky zo zápasov . 

 https://bkslaviatrnava.sk/trnava-u14-vs-gyor-v-tt-30-03-2019