< Staršie žiačky

Víkend na Strednom Slovensku

V kategórií staršie žiačky sme cez víkend 20.1. hrali v Banskej Bystrici a 21.1. Zvolene.

V Banskej Bystrici sme odohrali veľmi kvalitný zápas . Darilo sa nám po všetkých stránkach. Dievčatá od prvej minúty hrali koncentrovane. Nerobili sme zbytočné chyby. Hrali sme tímovo. Ale čo ma najviac teší, je to , že sme sa vedeli presadzovať v hre jeden na jedného. Dúfam, že naše výkony pôjdu aj ďalej týmto smerom.

Banská Bystrica – Trnava

44:50 (9:7, 6:18, 13:15, 16:10)

Body: Bilíková 11, Krippnerová a Gavláková po 8, Lojová a Pučíková po 6, Jančovičová a Šedivová po 4, Chmúrová 2, Dobošová H 1.

V nedeľu sme nastúpili proti Zvolenu. Zvolen má vysoké hráčky a aj staršie. V tomto zápase sme prekonali strach a prvú štvrtinu sme začali veľmi dobre. Dokonca sme vyhrávali 17:11. No neudržali sme svoju hru na uzde a súper ukončil štvrtinu rovnocenným stavom 19:19. V druhej štvrtine sme dostali veľa košov z výškovej prevahy súpera. Neboli sme schopní doskočiť ich nepresné strely. Doslova nás preskákali. Tretiu a štvrtú štvrtinu sme už znovu hrali rovnocennejší basketbal. Výsledok nezodpovedá až tak hernému prejavu, aký sme odovzdali na palubovke. Mám celkom dobrý pocit aj po tomto prehratom zápase, lebo aj v tejto a aj v sobotnej hre už bolo vidieť prijatie a produkovanie hry a herného štýlu na ktorom spoločne pracujeme.